MałyMuzyk – dla dzieci i dorosłych

Gdzie słyszysz śpiew, tam śmiało wstąp,
tam dobre serca mają. Bo ludzie źli,
ach, wierzaj mi, ci nigdy nie śpiewają.

Johann Wolfgang Goethe

MałyMuzyk jest wymarzonym miejscem rozpoczęcia przygody z muzyką – miejscem, gdzie Państwo i Państwa dzieci będziecie mogli nauczyć się śpiewać i grać na instrumentach. Zakładając nasze OGNISKO MUZYCZNE MałyMuzyk postanowiliśmy umożliwić to wszystkim wrażliwym na piękno muzyki. MałyMuzyk oferuje zajęcia umuzykalniające zarówno dla najmłodszych – już od trzeciego roku życia, jak i dla starszych, którzy chcieliby nauczyć się grać na wymarzonym instrumencie, wykształcić swój głos, albo zrobić pierwszy krok ku karierze aktorskiej, biorąc udział w zajęciach teatralnych.

Założycielem i właścicielem OGNISKA MUZYCZNEGO MałyMuzyk jest Paweł Kwaśny – znany gitarzysta i nauczyciel Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu. Wszyscy nasi pracownicy to doświadczeni muzycy zajmujący się od wielu lat zarówno pracą pedagogiczną w renomowanych placówkach edukacyjnych, jak i działalnością koncertową.

Bardzo ważnym elementem kształcenia w naszym OGNISKU MUZYCZNYM są publiczne występy, których celem jest zarówno zaprezentowanie owoców pracy naszych uczniów, jak i nabycie umiejętności radzenia sobie z tremą związaną z publicznymi występami.

Bliska współpraca OGNISKA MUZYCZNEGO MałyMuzyk oraz Szkoły językowej Family Forest pozwala stworzyć niepowtarzalną propozycję dla Państwa dziesi. Jako połączenie tych dwóch inicjatyw znajdziecie Państwo w naszej ofercie coś zupełnie wyjątkowego: możliwość połączenia zajęć muzycznych z nauką języka obcego.

Unikalne połączenie OGNISKA MUZYCZNEGO MałyMuzyk oraz szkoły językowej Family Forest daje niespotykane możliwości rozwoju Państwa Dzieci.

Nasze cele w skrócie:

  • Nauczanie gry na instrumentach na najwyższym poziomie przy wykorzystaniu najnowszej wiedzy z zakresu metodyki przez doświadczonych profesjonalistów.
  • Kształcenie i wychowywanie dzieci i młodzieży w duchu artystycznym.
  • Umożliwienie osobom dorosłym rozwoju poprzez naukę gry na instrumencie i kształcenie artystyczne.
  • Przygotowanie świadomych i wrażliwych odbiorców sztuki.
  • Aktywne oddziaływanie na otoczenie w sferze kultury.

Miejsce przyjazne dzieciom

Rodzice bardzo często poszukują miejsca przyjaznego ich dzieciom – i takim właśnie miejscem jest CENTRUM EDUKACYJNYM FAMILY GROUP, które tworzą OGNISKO MUZYCZNE Mały Muzyk oraz szkołą językową Family Forest . Ideą naszego CENTRUM EDUKACYJNEGO jest wprowadzanie dzieci w świat muzyki i języków obcych, pokazywanie różnorodności otaczającego je świata i pobudzanie ich rozwoju, a także wydobywanie naturalnych talentów, które każde dziecko posiada.

Doradzimy rodzicom

W naszym CENTRUM EDUKACYJNYM doradzimy również rodzicom, jak pracować w domu z dziećmi uczącymi się gry na instrumencie, a podczas cyklicznych warsztatów z psychologiem – jak kierować rozwojem swojego dziecka.

Lokalizacja

Dodatkowym atutem jest nasza lokalizacja – w centrum Radomia, w bezpośrednim sąsiedztwie największej galerii handlowej i aquaparku.