CZY CHCESZ ABY TWOJE DZIECKO MIAŁO NIEZAPOMNIANE WAKACJE W MIEŚCIE?

Zapraszamy do naszego Centrum Edukacyjnego na fantastyczną przygodę z robotami, muzyką, angielskim, kreatywnymi warsztatami, ścianką wspinaczkową i parkiem linowym! Zadzwoń, lub napisz do nas, chętnie prześlemy szczegółowy plan półkolonii. Zapisz dziecko do końca maja, a otrzymasz 100 zł rabatu!


ROBOTYKA I GRY

Gry komputerowe wypełniają coraz więcej czasu wolnego dzieci. 
Na naszych półkoloniach spróbujemy wyciągnąć najpopularniejsze gry z komputera i przenieść je do świata rzeczywistego połączonego z robotami!
Lubisz World of Tanks? Angry Birds? Minecraft? Te, a także i inne tytuły spotkasz na naszych zajęciach. Zapraszamy do świata katapult, czołgów i wyścigówek. 

ZAJĘCIA Z CENTRUM WSPINACZKOWYM GROTA/PARK LINOWY

Cóż tu powiedzieć, Twoje dziecko będzie się wspinać wysoko, wyżej i najwyżej jak tylko będzie chciało  Dużo zabawy, śmiechu i ogrom niezapomnianych wrażeń, a to wszystko pod okiem czujnej kadry  Groty.


WARSZTATY JĘZYKOWE

Podczas wakacyjnych warsztatów językowych połączymy przyjemne z pożytecznym i nauczymy się jak radzić sobie po angielsku podczas podróży i zwiedzania obcych krajów. Dowiemy się jak porozumieć się na lotnisku, w hotelu, restauracji, czy muzeum. Dzięki rzeczywistości wirtualnej odwiedzimy najsłynniejsze miasta i zabytki całego świata.


WARSZTATY MUZYCZNE

Trochę muzyki, trochę śpiewu i ciekawostki związane z instrumentami. Oto nasze zajęcia muzyczne przygotowane na półkolonie. Myślisz, że Twoje Dziecko nie ma talentu? – nic bardziej mylnego, nasze Ognisko i jego kadra na pewno znajdą sposób, żeby każdy dał z siebie co najlepsze podczas naszych zajęć.


WARSZTATY DECOUPAGE

Podczas tych warsztatów Twoje dziecko nauczy się samodzielnie stworzyć swój piórnik lub pudełko na skarby techniką decoupage. O dziwo, nie tylko dziewczynki odnajdą się w tym temacie – w ruch pójdzie papier ścierny i lakier do drewna J Pamiątka na długo, a jaka fajna kolejna nowa umiejętność.


WARSZTATY SCRAPBOOKINGOWE

Scrapbooking to praca nie tylko z kolorowym papierem. Podczas zajęć przygotujemy kartkę z wakacji, którą wyślemy pocztą do bliskiej osoby oraz zaproszenie na swoje urodziny przy pomocy wielu ciekawych przedmiotów. A może potem w domu Twoje dziecko zaskoczy Cię przepiękną własnoręcznie wykonaną pracą na Twoje urodziny? 

 

Cena jednego turnusu półkolonii (5 dni) – 550 zł

Cena obejmuje:

·         zajęcia dydaktyczne: robotyka, język angielski, zajęcia muzyczne

·         warsztaty decoupage i scrapbooking

·         zajęcia na ściance wspinaczkowej

·         opiekę oraz dwudaniowy obiad z deserem

·         herbata, woda – bez ograniczeń

Rabaty:

·         Przy zapisie na drugi turnus 10% zniżki

·         Przy zapisie drugiego dziecka 10% zniżki

·         Przyprowadzenie znajomego – po 10% zniżki dla każdego

·         Przy zapisie do końca maja 100 zł zniżki

 

Promocje nie łączą się